Українські лікарі первиннної ланки, які хотіли б розпочати приватну практику, матимуть можливість безоплатно пройти онлайн-курс “Успішний #ЛікарПервинки”, що вчить основам маркетингу, управлінню персоналом, співпраці з інвесторами та підходам залучення та втримання клієнтів.

“Щоб медична реформа була успішною, щоб були успішними наші лікарі, необхідні знання. Медики потребують нових знань, бо вони у нових умовах стають учасниками ринку медичних послуг, вони мають додатково знати те, чого раніше не знали. Вони мають знати основи юриспруденції, ейчару, маркетингу, податкової політики. Цей курс — перший крок в освіті лікарів. Розвиток приватної практики та співпраці держави з лікарями ФОП створює конкуренцію між медиками і безпосередньо поліпшує надання первинної допомоги. Це — онлайн програма, тому вона безмежна за кількістю учасників”, – розповіла президент бізнес-школи Міжнародного інституту менеджменту Ірина Тихомірова.

Вона підкреслила, що до безоплатної програми може може долучитися будь-який лікар, незалежно від місця проживання та віку.

Голова правління ГО “Батьки за вакцинацію” кандидат медичних наук Федір Лапій зазначив, що в Україні необхідно створювати освітній простір.

“Ми повинні змінювати систему освіти. … Навчання має на меті надати можливість лікарям первинної ланки дізнатися про основні засади організації успішної приватної практики в умовах впровадження медичної реформи. Я також хочу вчитися, але не витрачати час на поїздки. Слухати той курс, що буде для мене найефективнішим, найінформативнішим, найсучаснішим, щоб лікувати людей. Поява таких освітніх платформ — значний плюс. Це сприятиме конкуренції в освітньому просторі і продукт стане кращим”, – сказав Лапій.

У ході заходу наголошувалося, що курс складається з 5 тем, що розбиті на 9 уроків. Після завершення курсу небхідно буде скласти 5 тестових і одне практичне завдання. Усі випускники зможуть також отримати безоплатні консультації від провідних експертів щодо ведення своєї медичної практики.