WellMedical clinic
Запис онлайн

Лазерне лікування вульво-вагінальних інволютивних змін (вікові зміни)

Лазерне лікування вульво-вагінальних інволютивних змін або лазерне вагінальне омолодження в медичному центрі Вел Медікл м. Кам‘янець-Подільський.

Досить часто жінки, з віком, помічають різні зміни, пов’язані з інтимним здоров’ям, що впливають на якість сексуального життя і на спосіб життя в цілому. Подібні проблеми та стани часто виникають після пологів.

Лазерне інтимне омолодження із застосуванням СО2 – це неінвазивна, нехірургічна, негормональна процедура, яка допоможе вирішити ряд наступних проблем:

  • сухість піхви, особливо у період менопаузи, що спричиняє дискомфорт під час статевого акту;
  • втрата нормальної пружності та еластичності стінок піхви;
  • гіперпігментація;
  • різні форми жіночих сексуальних дисфункцій;
  • зниження чутливості під час інтимного життя;
  • початкова ступінь нетримання сечі;
  • опущення стінок піхви;
  • атрофічні зміни вульви, піхви;
  • вікові зміни статевих органів;
  • для післяпологової реабілітації з метою прискорення процесу відновлення тканин, повернення піхві допологового об’єму та відновлення еластичності стінок.

Як проходить процедура лазерного інтимного омолодження.

Перед процедурою необхідно пройти обов’язковий огляд гінеколога, що включає УЗД органів малого тазу, взяття урогинітального мазка на фору та цитологію, аналізи крові на: ВІЛ, Сифіліс, Гепатити В та С.

У разі відсутності протипоказань за результатами аналізів та узд проводиться лазеренрне лікування.

У день проведення процедури в пацієнти має бути перша фаза менструального циклу.

Процедура лазерного інтимного омолодження безболісна, триває лише 20 хвилин, не потребує знеболення та попередньої підготовки. Це неінвазивне та комфортне лікування. Проводиться процедура в гінекологічному кріслі. Пацієнтка надягає на час процедури захисні окуляри. Після закінчення процедури лікар може нанести зволожуючий вагінальний гель.

В ході процедури за допомогою спеціальної лазерної насадки відбувається рівномірний і глибокий прогрів тканин піхви, що сприяє посиленню кровотоку в слизовій піхви та вульви. Організм запускає механізм оновлення, відновлення клітин в зоні дії лазеру. Запускається процес синтезу власного колагену, що відповідає за еластичність шкіри та слизових оболонок.

Як результат — стінки піхви підтягуються, відновлюють колишню пружність, інтимні органи набувають молодого та здорового вигляду, відновлюється їх нормальний фізіологічний стан. Процедура забезпечує фіксацію в нормальному положенні сечового міхура та матки. Після курсу процедур слизова оболонка піхви повністю оновлюється.

Після лазерного інтимного омолодження слід утримуватись від статевих контактів протягом 5 днів і протягом тижня не можна відвідувати басейн. Важлива перевага — відсутність періоду реабілітації при високій ефективності лікування (90% наших пацієнтів помітили ефект вже після першої процедури).

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОГО ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ:

– слизова піхви стає більш чутливою, зникає сухість та дискомфорт під час статевого акту, що дозволяє значно покращити якість інтимного життя;

– процедура сприяє лікуванню атрофічних змін слизової піхви;

– зменшення симптомів опущення стінок піхви;

– зменшення або навіть повне зникнення симптомів нетримання сечі;

– звуження піхви.

Курс лазерного лікування складається з 2-3 процедур з інтервалом 1 місяць.

Відновити нормальний фізіологічний стан інтимних органів допоможе безболісне та ефективне лазерне інтимне омолодження. Зробити таку процедуру у Кам‘янці-Подільському можна в медичному центрі Вел Медікл.

Наші лікарі

Сафонова Яна Олександрівна

Сафонова Яна Олександрівна

Лікар-акушер-гінеколог, лікар з ультразвукової діагностики

Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію у 2017 році

Детальніше
Пастернак Богдан Олександрович

Пастернак Богдан Олександрович

Лікар-акушер-гінеколог

Закінчив Буковинський державний медичний університет у 2020 році

Детальніше