WellMedical clinic
Запис онлайн

Пункція молочної залози під контролем УЗД

Пункція молочної залози під контролем УЗД в медичному центрі Well Medical м. Кам‘янець-Подільський.

Пункція молочної залози є діагностичним методом в мамології, який застосовують при виявленні в грудних залозах рідинних новоутворів чи патологічно змінених лімфатичних вузлів (згідно з ехоморфологічного типу, визначених при ультразвуковому досліджені).

Висока інформативність методу (понад 90%) досягається завдяки забору клітин на цитологічне дослідження під контролем УЗД.

Як проводиться пункція молочної залози в медичному центрі Вел Медікл м. Кам‘янець-Подільський?

Лікар медичного центру Вел Медікл на початку процедури проводить антисептичну обробку шкіри грудної залози, з якої будуть проводити пункцію.

Під контролем УЗД, фахівець вводить спеціальний шприц з голкою для забору клітин в грудну залозу. Коли забір клітин проведено, шприц з голкою видаляють, а на місце проколу накладається стерильна пов’язка.

Після цього, пацієнт може повертатись до звичайного ритму життя. Тривалість діагностичної процедури складає 15 хвилин.

Результат пункції молочної залози

Клітинний матеріал, який було отримано під час пункції, лікар скеровує в лабораторію для цитологічного дослідження.

Надалі це дозволить лікарю прийняти правильне рішення щодо тактики лікування чи спостереження за утвором. Цитологічне дослідження виконується лабораторією 5 днів після проведеної пункції.

Наступний крок для пацієнта – повторна консультація у лікаря – онколога-мамолога у медичному центрі Вел Медікл для подальшої інтерпретації результатів дослідження та призначення відповідного лікування.