WellMedical clinic
Запис онлайн

УЗД органів черевної порожнини

УЗД органів черевної порожнини Кам‘янець-Подільський медичний центр Вел Медікл.

За допомогою ультразвуку вдається виявити небезпечні хвороби внутрішніх органів:

УЗД ПЕЧІНКИ: гепатит, цироз, жирова дистрофія, застійна гепатопатія, абсцеси, пухлини доброякісні (кісти, гемангіоми) або злоякісні (рак, метастази).

УЗД печінки посилене еластографією дає можливість оцінити ступінь фіброзу при хронічних захворюваннях печінки.

УЗД ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ: вроджені патології, панкреатит, кісти, абсцеси, каміння у протоках залози, новоутворення, вікові інволюції.

УЗД ЖОВЧНОГО МІХУРА ТА ЖОВЧНИХ ПРОТОКІВ: вроджені аномалії, жовчнокам’яна хвороба, холецистит, холестероз, поліпи, пухлинні процеси.

УЗД СЕЛЕЗІНКИ: сепсис, мононуклеоз, травми з порушенням цілісності органу, перевищення розмірів, кісти, абсцеси, новоутворення.

УЗД посилене доплером дає можливість оцінити стан судинного русла – діагностувати аневризми, розширення аорти, тромбози, стенози та інші проблеми з судинами.

ПІДГОТОВКА:

  • за 2-3 дні до дослідження необхідно дотримуватися дієти, виключити з раціону: жирну/смажену їжу, молочні/кисломолочні продукти, свіжі овочі і фрукти, бобові, газовані напої;
  • організувати останній прийом їжі не пізніше ніж за 5 год до процедури, крім пацієнтів з цукровим діабетом. Їм дозволено сніданок у вигляді чаю з підсушеним хлібом;
  • за 2 години не палити і не жувати гумку;
  • за 1,5-2 год. до початку обстеження сечового міхура необіхідно випити до 1 л. води. Якщо у вас підвищений артеріальний тиск або часті судоми, сечовий міхур в день дослідження треба наповнювати природним шляхом – накопичуючи сечу протягом дня.

Якісно і швидко пройти ультразвукове обстеження органів черевної порожнини ви завжди можете в медичному центрі Вел Медікл м. Кам’янець-Подільський.